Kerkdiensten

Iedere zondag en op Christelijke feestdagen worden er dien­sten gehouden in de Jeruzalemkerk. De morgendiensten beginnen om 09.30uur De avonddiensten beginnen om 17.00 uur. Tijdens beide kerkdiensten is er oppas voor de kinderen; ook op 2e Kerstdag, 2e Paasdag, Hemelvaartsdag en 2e Pinksterdag is er kinderoppas in een van de zalen van het wijkcentrum bij de Jeruzalemkerk. Ook is er kinderoppas tijdens de middagdiensten van bid- en dankdag.

Eén keer in de twee maanden is er een doopdienst. Eén keer in de drie maanden wordt tijdens de eredienst het Heilig Avondmaal gevierd.

­De tweede woensdag in maart is de Biddag voor gewas en ar­beid. De eerste woensdag in november is Dankdag voor gewas en arbeid.

In enkele huis-aan-huis bladen, in 'Gaandeweg' en in de wekelijkse nieuwsbrief kunt u lezen wie er in de kerkdiensten van onze gemeente voorgaat.

Luister Live

Kerkdienst gemist?